Nabízíme kvalitní kadeřnické nůžky, které zaručí ty nejlepší výsledky při stříhání vlasů. Nezáleží na tom, zda tvoříte krátký nebo dlouhý střih, zda chcete dosáhnout dokonale propracovaného a moderního účesu nebo jestli stříháte dlouhé přímé linie, bez špičkových kadeřnických nůžek se rozhodně neobejdete. Naše nůžky na stříhání vlasů jsou skvělou volbou nejen pro profesionální kadeřnické salony. Zaujmou všechny kadeřnice i kadeřníky.

Kvalitní nůžky na stříhání vlasů

Naše kadeřnické nůžky jsou zhotovené z kvalitní nerezové karbidové oceli, která dosahuje vynikajících vlastností. Méně podléhají opotřebení a vydrží déle ostré. Vy tak šetříte čas i peníze za jejich broušení. Navíc máte jistotu, že vás nůžky v žádné situaci nezradí.

Naše kadeřnické nůžky mají možnost regulace, která zaručuje lehký a přesný střih. Ať už stříháte jemné nebo husté vlasy, rovné či vlnité, s těmito detailně propracovanými nůžkami se vám bude skvěle pracovat. Díky pevné malíkové opěrce navíc bez problémů zvládnete stříhat i náročnější účesy nebo mít nůžky v ruce po celý den. Nehrozí vám žádné nepříjemné mozoly či otlaky.

Klasické i efilační nůžky na vlasy

Profesionální kadeřnické nůžky vám přinášíme v několika moderních provedeních. Výběr máte z mnoha barevných designů – mohou být lesklé, matné, titanové nebo třeba s potiskem. Vybrat si můžete i mezi několika velikostmi a typy rukojeti. Snadno tak zvolíte nůžky, co vám budou nejvíce vyhovovat. Kromě klasických nůžek nabízíme též efilační nůžky na vlasy (nůžky na prostříhávání vlasů), s pomocí kterých snadno vytvoříte lehčí a vzdušnější účesy.

V našem sortimentu si jistě vyberou všechny kadeřnice i všichni kadeřníci. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poradíme s výběrem těch pravých nůžek a vyjdeme vstříc vašim specifickým požadavkům.